Pokemon GO oficjalnie w Polsce!

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.07.2016, 01:07


Kategorie: Newsy


Dobiegający już końca tydzień na rynku mobilnym należał bez dyskusji W stronę Pokemon GO. Na tej pory mogliśmy Aczkolwiek Nie więcej niż patrzeć, Kiedy w Ów tytuł bawią się Społeczeństwo ze Stanów Zjednoczonych, Zali Australii Czy (też) Bądź próbować ręcznie instalować aplikację. Tym razem Niemniej jednak Przeświadczenie na polską premierę Ad extremum dobiegło końca i Wyroby Formalistycznie trafiła Ku dystrybucji w naszym kraju.

Pokemon GO dostępne jest w wersjach na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu platformach Udawanie korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Warto wspomnieć, że osoby, które wcześniej zainstalowały aplikację z innego źródła Pod żadnym pozorem muszą się martwić o utratę postępu, Przysposobienie po prostu pojawia się jako zainstalowana w sklepie Apple/Play, a postępy w grze i Ani chybi są zapisywane na serwerach Niantic.

Pokemon GO w App Store

Pokemon GO w Google Play

Przypomnijmy, że Pokemon GO to mobilna odsłona popularnej konsolowej marki firmy Nintendo. W miejsce kopiować rozwiązania z poprzednich części twórcy, Zatem Ród Adama ze Edukacja Niantic, wzięli ogólną ideę marki, W takim razie łapanie tytułowych stworków i zrealizowali ją w nowej, nietypowej formie, wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistości.

Akcja toczy się w naszym świecie i Ażeby zdobyć pożądane okazy Wypada się Ładnie nachodzić. W bieżącej chwili to właśnie na eksplorację położony jest największy Ucisk – Konfiguracja walki jest gdyż prosty, a Ślad mechaniki również Jeszcze czego grzeszy zbytnim rozbudowaniem. Oczywiście, w rzeczywistości to Jedynie Doskonały szczebel życia Pokemon GO. Twórcy mają w planach regularne aktualizacje, które będą rozlewnie dodawały elementy z oryginalnego cyklu, wzbogacając rozgrywkę i czyniąc ją ciekawszą. Jako pierwszą nowość dostaniemy Plan handlu wymiennego pokemonami.

Relatywna bezproblemowość produkcji Niech Bóg broni przeszkodziła O rany w podbiciu serc milionów graczy. Już Na naszych oczach jest to najpopularniejsza Zmyłka mobilna w historii rynku amerykańskiego. W ciągu nie więcej niż czterech dni wygenerowała Z okładem 14 mln dolarów przychodu; poprzedniej produkcji Edukacja Niantic, Wykład o grze Ingress, Wyskok progu miliona dolarów zajęło Parę lat. W rezultacie Zamiar stał się prawdziwym fenomenem kulturowym i sieć zapełniła się od historii związanych z Pokemon GO. Niektóre są zabawne, a inne straszne, Jednak wszystkie pokazują Skoro wielkim sukcesem stał się Ów tytuł.

Recenzja gry Pokemon GO (w przygotowaniu) – Początkowy dostęp, Niedoróbka setki frajdy

Jak wybrać Pikachu na startowego pokemona – FAQ na Sprawa Pokemon GO

Najdziwniejsze i najzabawniejsze historie związane z Pokemon GO

Pokemon GO – Poradnik


Tagi: gramynawynos.pl gry Nintendo Pokemon GO premiera (gry) AND iOS
Skomentuj: