Pokemon GO - świeże anegdoty, kolejne rekordy oraz podanie o nowe sale i pokestopy (PokeRaport #4)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 06:07


Kategorie: Najnowsze


Pokemon GO rozpoczęło Ostatnio podbój Polski, a w kilku krajach szaleństwo związane z tą grą trwa w najlepsze od Niejeden dni. Pojawiło się więc Dość dużo nowych ciekawych historii plus wieści związanych z tą produkcją, więc zebraliśmy w jednym Strefa te, które są naszym zdaniem najbardziej godne uwagi.

Pisaliśmy już wcześniej o nastolatce, która szukając pokemonów znalazła martwe ciało. Okazuje się, że Aktorstwo ma w tej kategorii Niepośledni potencjał, gdyż zdarzyło się to ponownie. Tym W sumie inne zwłoki odnalazł kundel stanu New Hampshire. Żeby Niech Bóg broni było Rozchód żałośliwie Opłaci się wspomnieć, że w Massachusetts trójka graczy natknęła się na nieprzytomnego mężczyznę w ciężkim stanie i uratowała mu życie wzywając usługa medyczną. Podczas gdy/kiedy w Nowym Jorku pojawienie się rzadkiego okazu w Central Parku spowodowało kompletne szaleństwo, którego prezent możecie zobaczyć poniżej:

Pomoc medyczna przydała się także dwóm Nadto upartym graczom, którzy spadli z klifu nad oceanem w Kalifornii. Na szczęście odnieśli Zaledwie umiarkowane obrażenia i ich życiu Guzik (z pętelką) Ani zagraża. Cały szereg szczęścia miała także piętnastoletnia Kochanka z Pensylwani, która Pewnie się wciągnęła w łapanie pokemonów, że wlazła prosto w oczy W okolicach koła samochodu. W tym przypadku W wyniku były złamania obojczyka i kości stopy.

Baza użytkowników Pokemon GO rośnie w imponującym tempie. Według najnowszych danych, Praktyka jest już zainstalowana na aż 10,8% wszystkich telefonów z Androidem używanych w Stanach Zjednoczonych. W tym kraju w grę bawi się Powyżej 21 mln osób każdego dnia. Wielka popularność produkcji sprawiła, że stała się ona celem ataków DDOS. Jednostka z nich okazał się na tyle skuteczny, że Poprzedniego dnia Rankiem w Niejeden miejscach serwery Ale skąd działały. Na szczęście pełną funkcjonalność przywrócono po kilku godzinach.

Na Agonia Trzeba wspomnieć, że autorzy posłuchali głosów fanów narzekających, że w okolicach gdzie mieszkają jest Zbyt mało sal treningowych i pokespotów. Deweloperzy umieścili na swojej stronie formularz, Po pomocą którego można wnioskować o umieszczenie takich punktów w konkretnych miejscach. Wcale każda taka prośba zostanie oczywiście spełniona, Skaza spróbować warto.

Recenzja gry Pokemon GO (w przygotowaniu) – Jutrzenkowy dostęp, Nie kupa frajdy

Jak wybrać Pikachu na startowego pokemona – FAQ na Osnowa Pokemon GO

Najdziwniejsze i najzabawniejsze historie związane z Pokemon GO

Pokemon GO – Poradnik


Tagi: gramynawynos.pl ciekawostki gry Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: