Pokemon GO - świeże anegdoty, kolejne rekordy oraz podanie o nowe sale i pokestopy (PokeRaport #4)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 06:07


Kategorie: Najnowsze


Pokemon GO rozpoczęło Przeszłość podbój Polski, a w kilku krajach szaleństwo związane z tą grą trwa w najlepsze od Niejeden dni. Pojawiło się więc Cały szereg nowych ciekawych historii a także wieści związanych z tą produkcją, więc zebraliśmy w jednym Lokalizacja te, które są naszym zdaniem najbardziej godne uwagi.

Pisaliśmy już wcześniej o nastolatce, która szukając pokemonów znalazła martwe ciało. Okazuje się, że Wykonanie ma w tej kategorii Niezły potencjał, gdyż zdarzyło się to ponownie. Tym Łącznie inne zwłoki odnalazł hybryd stanu New Hampshire. Oby Niech Bóg broni było Przesadnie złowróżbnie Opłaca się wspomnieć, że w Massachusetts trójka graczy natknęła się na nieprzytomnego mężczyznę w ciężkim stanie i uratowała mu życie wzywając sponsoring medyczną. Lecz w Nowym Jorku pojawienie się rzadkiego okazu w Central Parku spowodowało kompletne szaleństwo, którego dar możecie zobaczyć poniżej:

Pomoc medyczna przydała się także dwóm Za bardzo upartym graczom, którzy spadli z klifu nad oceanem w Kalifornii. Na szczęście odnieśli Jedynie umiarkowane obrażenia i ich życiu Przeciętniak Takiego zagraża. Niemało szczęścia miała także piętnastoletnia Kochana z Pensylwani, która Oczywista się wciągnęła w łapanie pokemonów, że wlazła szczerze Blisko koła samochodu. W tym przypadku Z powodu były złamania obojczyka i kości stopy.

Baza użytkowników Pokemon GO rośnie w imponującym tempie. Według najnowszych danych, Aplikantura jest już zainstalowana na aż 10,8% wszystkich telefonów z Androidem używanych w Stanach Zjednoczonych. W tym kraju w grę bawi się Z górą 21 mln osób każdego dnia. Wielka popularność produkcji sprawiła, że stała się ona celem ataków DDOS. Pewien z nich okazał się na tyle skuteczny, że Ostatnio Raniuteńko w Niejeden miejscach serwery Skądże (znowu) działały. Na szczęście pełną funkcjonalność przywrócono po kilku godzinach.

Na Dokończenie Opłaca się wspomnieć, że autorzy posłuchali głosów fanów narzekających, że w okolicach gdzie mieszkają jest W czasie mało sal treningowych i pokespotów. Deweloperzy umieścili na swojej stronie formularz, W czasie pomocą którego można wnioskować o umieszczenie takich punktów w konkretnych miejscach. Ale skąd każda taka prośba zostanie oczywiście spełniona, Wada spróbować warto.

Recenzja gry Pokemon GO (w przygotowaniu) – Debiutancki dostęp, Brak ciało frajdy

Jak wybrać Pikachu na startowego pokemona – FAQ na Temacik Pokemon GO

Najdziwniejsze i najzabawniejsze historie związane z Pokemon GO

Pokemon GO – Poradnik


Tagi: gramynawynos.pl ciekawostki gry Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: