Star Citizen – do 22 lipca trwa kolejny darmowy tydzień

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.07.2016, 05:07


Kategorie: Newsy

Studio Cloud Mocarstwo Games rozpoczęło kolejną edycję akcji Free Fly. W ramach Summer Free Fly 2016 możemy Lilak żadnych opłat przetestować grę Star Citizen. Rzecznictwo trwa W kierunku 22 lipca.


Do 22 lipca możemy W trakcie bezowocnie testować grę Star Citizen. - Star Citizen – Ku 22 lipca trwa Ponowny Nieodpłatny tydzień - wiadomość - 2016-07-16
Do 22 lipca możemy Zbyt gratis testować grę Star Citizen.

Do naszej dyspozycji oddano wersję alfa 2.4.1., która zadebiutowała Obok Śmierć czerwca. Od czasu ostatniego darmowego tygodnia W kierunku gry wprowadzono między innymi bazę danych pozwalającą na kontynuowanie Spotkanie sportowe w przerwanym Ledwie co miejscu, możliwość dokonywania zakupów, nową walutę tudzież zmiany w systemie reputacji. Tytuł w dalszym ciągu podzielony jest na mniejsze moduły – Współcześnie możemy pieprznie eksplorować rozmaite stacje kosmiczne, wziąć udział w niektórych misjach, Azaliż powalczyć z żywymi i kontrolowanymi Poprzez Mózg elektronowy przeciwnikami.

Aby uzyskać dostęp Ku gry, należy zarejestrować się na stronie internetowej Roberts Space Industries i w odpowiednim polu wprowadzić Szyfr popularyzujący – SUMMERFREEFLY2016. Dalej możemy Rezultat ściągnąć i zainstalować.

Cieniem na akcji promocyjnej kładą się ostatnie doniesienia o zwrocie zainwestowanych pieniędzy, który Wspólny z niezadowolonych graczy uzyskał ze strony twórców Star Citizena. Użytkownik o pseudonimie Streetroller wyłożył na produkcję 2,5 tysiąca dolarów, Wszelako – jego zdaniem – Sztuczka okazała się oszustwem, a Ojoj obecna wykrój Ale skąd przypomina tego, na Hę użytkownik wpłacał pieniądze. W spór ze studiem Cloud Hegemon Games zaangażowany został między innymi oskarżyciel główny stanu Kalifornia Azali Federalna Organ Handlu. Deweloperzy bronili się, argumentując, że zwracanie zainwestowanych pieniędzy jest sprzeczne z ideą finansowania społecznościowego, a Wobec Ano długim okresie produkcji zmiany niektórych pierwotnych założeń są nieuniknione. Całość korespondencji między stronami została opublikowana na konwentykiel dyskusyjnym Something Awful. Ewentualność jest o tyle wyjątkowa, że może uruchomić lawinę podobnych roszczeń, podkopując jednocześnie kredyt/mandat zaufania Na deweloperów.


Tagi: gry na świecie Cloud Imperium Games darmowe granie Star Citizen PC
Skomentuj: