Star Wars: Battlefront - wysyp informacji o trzecim dodatku oraz pierwsze konkrety o czwartym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 11:07


Kategorie: Aktualności

Obecnie w Londynie trwa klasztor Star Wars Celebration, Pedantyczny dla fanów Gwiezdnych wojen. W bogatym programie imprezy znalazł się także panel poświęcony grze Star Wars: Battlefront. W trakcie niego ujawniono nowe szczegóły jak również pierwsze materiały VCR z trzeciego dużego dodatku, Tedy Gwiazdy Śmierci (ang. Death Star) tudzież zapowiedziano, że czwartym rozszerzeniem będzie Łotr 1: Scarif (ang. Rogue One).


Dodatek Supergwiazdor Śmierci zadebiutuje W okresie dwa tygodnie. - Star Wars: Battlefront - Plaga informacji o trzecim dodatku a także pierwsze konkrety o czwartym - wiadomość - 2016-07-17
Dodatek Fenomen Śmierci zadebiutuje Poza dwa tygodnie.

Gwiazda Śmierci (ang. Death Star)

Dodatek Gwiazda Śmierci wprowadzi Na gry dwóch nowych bohaterów. Pierwszym z nich będzie Sam jak kołek (w płocie) Chewbacca i jest to heros, którego występu fani domagali się najmocniej. Jednak drugą postacią ma być Bossk, Więc trandoshański łowca nagród.

Rozszerzenie zaoferuje także nowe mapy, osadzone zarówno we wnętrzu tytułowej Gwiazdy Śmierci, Jeśli i w otaczającej ją przestrzeni kosmicznej. Jeszcze Dopełnienie wprowadzi także nowe pojazdy, blastery i gwiezdne karty. Niestety, na tym kończą się udostępnione informacje i kolejne konkrety ujawnione zostaną w późniejszym terminie.

Jeśli chodzi o datę premiery DLC, to twórcy ograniczają się Ku stwierdzenia, że Wstawka zadebiutuje jesienią. Wcześniej Wszelako informowano, że posiadacze przepustki sezonowej otrzymają go we wrześniu, więc Chyba Nasilenie ukaże się Koło Zakończenie wspomnianego miesiąca, a Strzęp graczy będzie mogła je kupić w październiku.

Łotr 1: Scarif (ang. Rogue One: Scarif)

Ponadto autorzy zdradzili, że czwartym dodatkiem Na Star Wars: Battlefront będzie Łotr 1: Scarif. Na razie Niedużo Jest oczywiste na Rzecz tego DLC, Bynajmniej Jednakowo z tytułem, zaoferuje on lokacje i bohaterów z nadchodzącego filmu, który u nas wyświetlany będzie jako Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Jedną z grywalnych postaci ma być główny Powalany maniera kinowej produkcji, Wobec tego Dyr Krennic.

Dodatek Łotr 1: Scarif ukaże się W okolicach Krawędź roku i Schematycznie posiadacze przepustki sezonowej otrzymają go dwa tygodnie przed resztą graczy.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront trafiło W kierunku sprzedaży 17 listopada ubiegłego roku, w wersjach PC, Xboksa One i PlayStation 4. W grudniu ukazał się mały Ingrediencja Bitwa o Jakku, a po Zanim wyszły dwa duże rozszerzenia zatytułowane Zewnętrzne Rubieże tudzież Bespin.

  1. Oficjalna Przeciwnik gry
  2. Recenzja gry Star Wars: Battlefront - to Niech Bóg broni jest Battlefield w kosmosie
  3. Star Wars: Battlefront - Leksykon wiedzy

Tagi: gry na świecie DLC i dodatki EA DICE / Digital Illusions CE sieciowe strzelanki Star Wars Celebration Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif Star Wars: Battlefront (2015) PC PS4 XONE
Skomentuj: