Suicide Squad: Special Ops - mobilny Legion samobójców okazał się zaskakująco dobry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 01:07


Kategorie: Najnowsze


Za Garść tygodni Na kin wejdzie Kino Legion samobójców (ang. Suicide Squad), umieszczony w Wszechświat wykreowanym Wskutek redakcja DC Comics. Spółka Warner Bros. postanowiła włączyć w kampanię promocyjną urządzenia mobilne wypuszczając na Nie ma mowy grę Suicide Squad: Special Ops, która okazała się zaskakująco dobrym FPS-em.

Fabuła podąża ogólnymi ścieżkami znanymi z filmu, choć zawiera Nie więcej niż Parę podstawowych wątków z kinowej produkcji, Aha Ażeby uniknąć spoilerów. Otrzymujemy więc okazję na włączenie się w jednego z członków tytułowego Legionu samobójców. Jest to tajna Zastęp W kierunku zadań specjalnych amerykańskiej agencji ARGUS, w skład której wchodzą groźni superłotrzy. Ich posłuszeństwo rozkazom gwarantują wszczepiane w ciała bomby.

W grze trafiamy W stronę miasta Midway, którego ulice opanowały chmary błazeńsko zmutowanych przeciwników. Naszym zadaniem jest głównie eliminowanie wrogów, czego dokonujemy w stylu typowym dla pierwszoosobowych strzelanek. Zamach toczy się w szybkim tempie, a sterowanie dobre sprawdza się w akcji, pozwalając nam na skoncentrowaniu się na walce z wrogami, a Takiego interfejsem. Większość starć wymaga przetrwania kilku fal nieprzyjaciół.

Do wyboru są trzy grywalne postacie – strzelec wyborowy Deadshot, kontrolujący ogień Diablo a także szurnięta komunistka Jokera znana jako Harley Quinn. Każda z nich dysponuje unikalnymi atakami i umiejętnościami specjalnymi, które możemy aktywować po naładowaniu specjalnego symbolu, czego dokonujemy zabijając wrogów.

Deadshot korzysta z karabinu i małych działek na nadgarstkach. Te drugie zadają mniej obrażeń, Pomimo to W czasie to mają nieskończoną amunicję. Jego umiejętnością specjalną jest spowalnianie czasu. Diablo wypuszcza z rąk płomienie, a jego superzdolność to spotęgowanie niszcząca Wszyściutko w promieniu kilku metrów. Z kolei Harley walczy kijem baseballowym i rewolwerem, a Ojoj „ulti” pozwala błyskawicznie skracać długość W kierunku wrogów i zabijać ich jednym ciosem.

Wszystko to ukazano w atrakcyjnej oprawie graficznej, w której tekstury i efekty dobrano tak, Oby całość wyglądała Strasznie komiksowo. Spektakl oferuje wyłącznie Sposób dla pojedynczego gracza, a z innymi użytkownikami możemy Cóż najwyżej rywalizować na miejsca w sieciowym rankingu.

Suicide Squad: Special Ops dostępne jest na iOS i Androida. Na obu platformach Miganie korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Suicide Squad: Special Ops w App Store

Suicide Squad: Special Ops w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry Legion samobójców / Suicide Squad strzelanki FPP (FPS) Suicide Squad: Special Ops AND iOS
Skomentuj: