Trials on Tatooine - jutro ukaże się darmowa gra VR w realiach Gwiezdnych wojen

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 02:07


Kategorie: Aktualności

Gry odegrały dużą rolę W konwentu Star Wars Celebration. Pisaliśmy już o panelach omawiających dodatki W kierunku Star Wars: Battlefront a także niezapowiedzianą Dodatkowo produkcję znanego z serii Dead Space Edukacja Visceral Games. Nie były to Aliści jedyne projekty obecne Przy imprezy. Na miejsce tego omówiono W dalszym ciągu Projekcik Trials on Tatooine, który przeznaczony jest wyłącznie Ku zabawy w wirtualnej rzeczywistości i zostanie wypuszczony W czasie darmo.


Gra ukaże się Następnego dnia wieczorkiem - Trials on Tatooine - Horyzonty ukaże się darmowa Gierka VR w realiach Gwiezdnych wojen - wiadomość - 2016-07-17
Gra ukaże się Perspektywy wieczorem

Demo Trials on Tatooine pokazywane już było na kilku imprezach, w tym tegorocznej edycji Game Developers Conference. W ciągu Star Wars Celebration ujawniono Choć Trochę dodatkowych konkretów odnośnie gry. Dowiedzieliśmy się, że Idea ukaże się Raptem na HTC Vive. Na razie Jeszcze czego wiadomo, Zali w przyszłości dostaniemy wersje na Oculus Rift i PlayStationVR, Jednak twórcy Gdzie tam kryją, że chcieliby wspierać wszystkie możliwe platformy. Wyroby zadebiutuje już W dniu jutrzejszym i będzie to tytuł w pełni darmowy. Pobierzemy go więc Lilak opłat i Pod żadnym pozorem znajdziemy w niej żadnych mikropłatności.

Trials on Tatooine opracował zespół ILMxLAB, Zatem powstałe W ostatnich czasach w wytwórni Lucasfilm Laboratorium deweloperskie, którego celem jest tworzenie eksperymentów wykorzystujących nowoczesne technologie Ku opowiadania interaktywnych historii.

Akcja Trials on Tatooine osadzona jest pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. (stary) wyga wcieli się w młodego padawana, który jest uczniem samego Luke’a Skywalkera. Wytwarzanie ma być pierwszoosobową grą akcji, w której będziemy musieli pokonać Komplet różnorodnych wyzwań na tytułowej planecie Tatooine. W większości z nich wykorzystamy kord świetlny, np. W stronę odbijania wystrzelonych w nas laserów w taki sposób, Oby trafiły szturmowców, którzy w nas celowali. Dzięki wykorzystaniu kontrolerów dołączanych Na HTC Vive otrzymamy pełną kontrolę nad każdym ruchem mieczem.

Warto wspomnieć, że Trials on Tatooine to Wyłącznie pierwsza strzał w bojowo VR firmy Disney. Salon ILMxLAB pracuje już nad kilkoma innymi, Nielicho bardziej rozbudowanymi projektami tego typu osadzonymi w realiach Gwiezdnych wojen.

  1. ILMxLAB – Szpalta oficjalna studia

Tagi: gry na świecie gry VR Gwiezdne wojny / Star Wars ILMxLAB Star Wars Celebration Trials on Tatooine PC
Skomentuj: