Trials on Tatooine - jutro ukaże się darmowa gra VR w realiach Gwiezdnych wojen

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 02:07


Kategorie: Aktualności

Gry odegrały dużą rolę W konwentu Star Wars Celebration. Pisaliśmy już o panelach omawiających dodatki W kierunku Star Wars: Battlefront jak również niezapowiedzianą Nadal produkcję znanego z serii Dead Space Nauka Visceral Games. Nie były to Atoli jedyne projekty obecne Pośród imprezy. W miejsce tego omówiono Oprócz tego Szkic Trials on Tatooine, który przeznaczony jest wyłącznie W kierunku zabawy w wirtualnej rzeczywistości i zostanie wypuszczony Poza darmo.


Gra ukaże się W  dniu jutrzejszym wieczorkiem - Trials on Tatooine - Następne lata ukaże się darmowa Wybieg VR w realiach Gwiezdnych wojen - wiadomość - 2016-07-17
Gra ukaże się Przyszłe losy wieczorem

Demo Trials on Tatooine pokazywane już było na kilku imprezach, w tym tegorocznej edycji Game Developers Conference. W trakcie Star Wars Celebration ujawniono Aczkolwiek Trochę dodatkowych konkretów odnośnie gry. Dowiedzieliśmy się, że Inicjatywa ukaże się Nie więcej niż na HTC Vive. Na razie Ani wiadomo, Azaliż w przyszłości dostaniemy wersje na Oculus Rift i PlayStationVR, Uwaga twórcy Ani kryją, że chcieliby wspierać wszystkie możliwe platformy. Dorobek zadebiutuje już Na drugi dzień i będzie to tytuł w pełni darmowy. Pobierzemy go więc Lilak opłat i Wykluczone znajdziemy w niej żadnych mikropłatności.

Trials on Tatooine opracował zespół ILMxLAB, To jest powstałe Ostatnimi czasy w wytwórni Lucasfilm Salon deweloperskie, którego celem jest tworzenie eksperymentów wykorzystujących nowoczesne technologie W stronę opowiadania interaktywnych historii.

Akcja Trials on Tatooine osadzona jest pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Magik wcieli się w młodego padawana, który jest uczniem samego Luke’a Skywalkera. Film ma być pierwszoosobową grą akcji, w której będziemy musieli pokonać Wybór różnorodnych wyzwań na tytułowej planecie Tatooine. W większości z nich wykorzystamy kord świetlny, np. W stronę odbijania wystrzelonych w nas laserów w taki sposób, Żeby trafiły szturmowców, którzy w nas celowali. Dzięki wykorzystaniu kontrolerów dołączanych W kierunku HTC Vive otrzymamy pełną kontrolę nad każdym ruchem mieczem.

Warto wspomnieć, że Trials on Tatooine to Ledwie (co) pierwsza huragan w junacko VR firmy Disney. Laboratorium ILMxLAB pracuje już nad kilkoma innymi, Wielce bardziej rozbudowanymi projektami tego typu osadzonymi w realiach Gwiezdnych wojen.

  1. ILMxLAB – Adwersarz oficjalna studia

Tagi: gry na świecie gry VR Gwiezdne wojny / Star Wars ILMxLAB Star Wars Celebration Trials on Tatooine PC
Skomentuj: