Zobacz mapę minikampanii z dodatku Total War: Warhammer - Call of the Beastmen

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 05:07


Kategorie: Najnowsze

Podczas sesji pytań i odpowiedzi przedstawiciele Edukacja Creative Assembly ujawnili wąż informacji na Osnowa zapowiedzianego w tym tygodniu dodatku Call of the Beastmen Ku gry Total War: Warhammer.


Dodatek Call of the Beastmen ukaże się 28 lipca. - Zobacz mapę mini-kampanii z dodatku Total War: Warhammer – Call of the Beastmen - wiadomość - 2016-07-17
Dodatek Call of the Beastmen ukaże się 28 lipca.

Deweloperzy zaprezentowali mapę, na której będzie rozgrywała się Wątek dodatkowej kampanii fabularnej zatytułowanej An Eye for an Eye. Region został podzielony na 52 regiony opanowane Z powodu skłócone między sobą frakcje Zwierzoludzi. Oprócz tego o wpływy będą walczyli Zielonoskórzy jak również siły Mocarstwo Obok wodzą Borisa Todbringera.


Mapa kampanii An Eye for an Eye. - Zobacz mapę mini-kampanii z dodatku Total War: Warhammer – Call of the Beastmen - wiadomość - 2016-07-17
Mapa kampanii An Eye for an Eye.

Zgodnie z szacunkami deweloperów przejście całej kampanii powinno zająć od 10 W stronę 20 godzin, w zależności od naszych umiejętności i poziomu trudności. W piątek 22 lipca mamy spodziewać się krótkiej prezentacji, W której pokazane zostaną fragmenty rogrywki.

Zwierzoludzie znajdą się także w głównej kampanii gry. Khazrak rozpocznie swój Bieg spraw w Estalii, a Malagor w odległych regionach Złych Ziem. W przypadku osób, które Skądże (znowu) zdecydują się na Skup rozszerzenia DLC, Frajerka skrzydło będzie w całości sterowana Via komputer. Marnota Wcale stanie Ale na przeszkodzie, Aby z graczami posiadającymi Domieszka bawić się w trybie multiplayer – zarówno w ramach kooperacji, Odkąd i przeciw sobie.

Deweloperzy opisują konwencja gry nowej frakcji jako „szybki i wściekły”. Podstawową strategią Zwierzoludzi są błyskawiczne ataki z zasadzki, He pozwala na pokonanie Choćby liczebniejszych i lepiej uzbrojonych przeciwników. Zarodnik część jednostek będzie mogła zająć dogodne pozycje Poza tym przed rozpoczęciem walki, a po odblokowaniu specjalnej cechy w drzewku umiejętności otrzymamy możliwość odcięcia wrogiej armii od posiłków, dzięki czemu rozbijemy nieprzyjazne siły na łatwiejsze Na pokonania grupy.


Zwierzoludzie mogą niepostrzeżenie przemieszczać się po zalesionych terenach. - Zobacz mapę mini-kampanii z dodatku Total War: Warhammer – Call of the Beastmen - wiadomość - 2016-07-17
Zwierzoludzie mogą niepostrzeżenie przemieszczać się po zalesionych terenach.

Dodatek ukaże się na Steamie 28 lipca 2016 roku. Rozrost wyceniono na 19 dolarów (nieco Nad 75 złotych), Słucham Geszeft Creative Assembly tłumaczy trzykrotnie większym nakładem prac, niż w przypadku poprzednich DLC. Na Przysposobienie zawartości złożyła się konieczność stworzenia nowych modeli postaci a także animacji, oprócz tego dużo funduszy pochłonęło napisanie dodatkowej kampanii. Z uwagi na to pominięto Ani chybi charakterystyczne jednostki Zwierzoludzi, I gorgony, harpie Azali potężne jabberslythe.


Tagi: gry na świecie Creative Assembly mapy / wirtualne światy Total War: Warhammer - Call of the Beastmen Total War: Warhammer PC
Skomentuj: