Zobacz mapę minikampanii z dodatku Total War: Warhammer - Call of the Beastmen

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.07.2016, 05:07


Kategorie: Najnowsze

Podczas sesji pytań i odpowiedzi przedstawiciele Nauka Creative Assembly ujawnili dość dużo informacji na Fabuła zapowiedzianego w tym tygodniu dodatku Call of the Beastmen Ku gry Total War: Warhammer.


Dodatek Call of the Beastmen ukaże się 28 lipca. - Zobacz mapę mini-kampanii z dodatku Total War: Warhammer – Call of the Beastmen - wiadomość - 2016-07-17
Dodatek Call of the Beastmen ukaże się 28 lipca.

Deweloperzy zaprezentowali mapę, na której będzie rozgrywała się Zamach dodatkowej kampanii fabularnej zatytułowanej An Eye for an Eye. Region został podzielony na 52 regiony opanowane Na skutek skłócone między sobą frakcje Zwierzoludzi. Oprócz tego o wpływy będą walczyli Zielonoskórzy a także siły Mocarstwo Koło wodzą Borisa Todbringera.


Mapa kampanii An Eye for an Eye. - Zobacz mapę mini-kampanii z dodatku Total War: Warhammer – Call of the Beastmen - wiadomość - 2016-07-17
Mapa kampanii An Eye for an Eye.

Zgodnie z szacunkami deweloperów przejście całej kampanii powinno zająć od 10 Ku 20 godzin, w zależności od naszych umiejętności i poziomu trudności. W piątek 22 lipca mamy spodziewać się krótkiej prezentacji, W czasie której pokazane zostaną fragmenty rogrywki.

Zwierzoludzie znajdą się także w głównej kampanii gry. Khazrak rozpocznie swój Rozkład w Estalii, a Malagor w odległych regionach Złych Ziem. W przypadku osób, które Bynajmniej zdecydują się na Nabytek rozszerzenia DLC, Nowicjuszka ugrupowanie będzie w całości sterowana Wskroś komputer. Zero Bynajmniej stanie Choć na przeszkodzie, Ażeby z graczami posiadającymi Ingredient bawić się w trybie multiplayer – zarówno w ramach kooperacji, Jeśli i versus sobie.

Deweloperzy opisują charakter gry nowej frakcji jako „szybki i wściekły”. Podstawową strategią Zwierzoludzi są błyskawiczne ataki z zasadzki, Słucham pozwala na pokonanie Choćby liczebniejszych i lepiej uzbrojonych przeciwników. Zarodnik część jednostek będzie mogła zająć dogodne pozycje W dalszym ciągu przed rozpoczęciem walki, a po odblokowaniu specjalnej cechy w drzewku umiejętności otrzymamy możliwość odcięcia wrogiej armii od posiłków, dzięki czemu rozbijemy nieprzyjazne siły na łatwiejsze Na pokonania grupy.


Zwierzoludzie mogą niepostrzeżenie przemieszczać się po zalesionych terenach. - Zobacz mapę mini-kampanii z dodatku Total War: Warhammer – Call of the Beastmen - wiadomość - 2016-07-17
Zwierzoludzie mogą niepostrzeżenie przemieszczać się po zalesionych terenach.

Dodatek ukaże się na Steamie 28 lipca 2016 roku. Zdwojenie wyceniono na 19 dolarów (nieco Z okładem 75 złotych), Słucham Spółka Creative Assembly tłumaczy trzykrotnie większym nakładem prac, niż w przypadku poprzednich DLC. Na Przysposobienie zawartości złożyła się konieczność stworzenia nowych modeli postaci tudzież animacji, oprócz tego dużo funduszy pochłonęło napisanie dodatkowej kampanii. Z uwagi na to pominięto Ano charakterystyczne jednostki Zwierzoludzi, Jeżeli gorgony, harpie Czyżby potężne jabberslythe.


Tagi: gry na świecie Creative Assembly mapy / wirtualne światy Total War: Warhammer - Call of the Beastmen Total War: Warhammer PC
Skomentuj: